Olja på duk, figurkomposition. Signerad. (49x50)
2 000 SEK | 2023-08-20 10:01 |
1 900 SEK | 2023-08-19 20:18 |
1 800 SEK | 2023-08-20 08:45 |
1 600 SEK | 2023-08-19 13:30 |
1 400 SEK | 2023-08-19 15:11 |
100 SEK | Startpris |