Rotfanerat, med betsade sidor. Bronserade siffror. Nyckel saknas. Slitage, färgbortfall. (30x30)
450 SEK | 2023-08-19 23:34 |
400 SEK | 2023-08-17 22:05 |
100 SEK | Startpris |