Automat. Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med gravyr. Repor, fläckar. (Diameter 35mm)
4 200 SEK | 2023-08-19 11:45 |
4 000 SEK | 2023-08-17 19:21 |
2 900 SEK | 2023-08-17 22:04 |
150 SEK | 2023-08-17 20:30 |
100 SEK | Startpris |