Bordsgafflar 7st, bordsskedar 9st, bordsknivar 7st, serveringsbestick 3st, smörgåsknivar 4st, smörgåsgafflar 4st, kaffeskedar 6st samt smörknivar 2st. Gravyr, slitage, repor, en kniv med skada, några delar med hack/bulor. (Knivarnas längd 19,5, vikt exklusive knivar 954g., knivarnas vikt 646g.)
5 800 SEK | 2023-08-18 18:37 |
5 600 SEK | 2023-08-18 15:26 |
1 500 SEK | 2023-08-18 17:01 |
350 SEK | 2023-08-18 14:08 |
300 SEK | 2023-08-18 13:34 |
100 SEK | Startpris |