Seiko, Seahorse automatic. Tissot, Seastar. Certina samt Tramlex. Slitage, repor. Går delvis ej. (Diameter ca.35mm)
1 200 SEK | 2023-08-19 16:16 |
1 100 SEK | 2023-08-19 10:28 |
1 000 SEK | 2023-08-19 09:45 |
850 SEK | 2023-08-18 21:23 |
300 SEK | 2023-08-17 22:02 |
300 SEK | 2023-08-17 23:28 |
100 SEK | 2023-08-17 21:10 |
100 SEK | Startpris |