Rot. Originalmålad. Slitage, enstaka småskador. (Längd 25)
2 400 SEK | 2023-08-20 11:52 |
2 300 SEK | 2023-08-19 16:40 |
1 900 SEK | 2023-08-18 20:15 |
700 SEK | 2023-08-18 16:06 |
650 SEK | 2023-08-18 10:25 |
600 SEK | 2023-08-17 23:28 |
350 SEK | 2023-08-17 22:58 |
300 SEK | 2023-08-17 21:37 |
250 SEK | 2023-08-17 21:36 |
200 SEK | 2023-08-17 20:03 |
150 SEK | 2023-08-17 19:44 |
100 SEK | 2023-08-17 19:07 |
100 SEK | Startpris |