Olja på pannå, landskap. Monogramsignerad. Kant med färgbortfall. (32x45)
1 900 SEK | 2023-08-20 11:36 |
1 800 SEK | 2023-08-20 11:56 |
700 SEK | 2023-08-20 11:34 |
600 SEK | 2023-08-19 15:31 |
550 SEK | 2023-08-19 11:59 |
500 SEK | 2023-08-18 17:13 |
500 SEK | 2023-08-18 18:05 |
100 SEK | Startpris |