Marmor och mässing. Krönt med blomsterurna. Slitage, bulor/skador. (Högsta höjd 39)
500 SEK | 2023-08-20 11:56 |
450 SEK | 2023-08-20 11:53 |
400 SEK | 2023-08-18 12:44 |
200 SEK | 2023-08-17 21:39 |
100 SEK | Startpris |