Olja på duk, stormigt hav. Signerad och daterad 1914. (84x110)
12 500 SEK | 2023-08-20 11:54 |
12 000 SEK | 2023-08-20 11:55 |
7 800 SEK | 2023-08-18 09:28 |
5 200 SEK | 2023-08-20 11:37 |
2 200 SEK | 2023-08-18 20:50 |
700 SEK | 2023-08-17 19:53 |
100 SEK | Startpris |