Mässing och läder. Slitage, repor, märken. (Utfälld längd 32-80)
900 SEK | 2023-08-20 11:47 |
850 SEK | 2023-08-18 17:15 |
350 SEK | 2023-08-18 10:39 |
100 SEK | Startpris |