Mässing. Stämplade. Ytslitage, stötmärken. (Höjd ca.20)
3 600 SEK | 2023-08-20 11:55 |
3 400 SEK | 2023-08-20 12:01 |
3 000 SEK | 2023-08-19 21:11 |
2 500 SEK | 2023-08-20 10:59 |
2 200 SEK | 2023-08-18 17:16 |
2 000 SEK | 2023-08-19 20:47 |
1 300 SEK | 2023-08-18 16:15 |
950 SEK | 2023-08-18 13:13 |
900 SEK | 2023-08-18 12:29 |
850 SEK | 2023-08-18 09:56 |
100 SEK | 2023-08-17 19:18 |
100 SEK | Startpris |