Lock med graverad dekor. Invändigt förgyllt. Stämplat. Repor. (15,5x12, vikt 425g.)
2 100 SEK | 2023-08-20 08:10 |
2 000 SEK | 2023-08-18 15:23 |
1 700 SEK | 2023-08-18 16:00 |
250 SEK | 2023-08-18 13:57 |
100 SEK | 2023-08-17 21:50 |
100 SEK | Startpris |