Med skurna monogram och årtal. Senare brännmärkt. Botten med skador. Slitage. (Längd 27, bredd 16)
250 SEK | 2023-08-20 08:07 |
200 SEK | 2023-08-19 08:03 |
150 SEK | 2023-08-18 11:01 |
100 SEK | Startpris |