En i svarvad trä, originalmålad samt en i svarvat horn. Den i trä med lagningar. Slitage, mindre avslag. (Höjd 8,5-12)
1 400 SEK | 2023-08-20 12:39 |
1 300 SEK | 2023-08-20 12:05 |
950 SEK | 2023-08-20 11:53 |
600 SEK | 2023-08-20 00:35 |
300 SEK | 2023-08-17 21:03 |
250 SEK | 2023-08-17 19:09 |
250 SEK | 2023-08-17 20:15 |
150 SEK | 2023-08-17 20:01 |
100 SEK | Startpris |