Förgylld brons. För fem ljus vardera. Ytslitage. (Höjd 19,5)
850 SEK | 2023-08-19 20:33 |
800 SEK | 2023-08-20 11:39 |
250 SEK | 2023-08-17 21:39 |
250 SEK | 2023-08-18 16:14 |
150 SEK | 2023-08-18 11:39 |
100 SEK | Startpris |