Matknivar 12st, matgafflar 12st, matskedar 12st, bordsgafflar 11st, bordsskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, serveringsbestick 2st, smörkniv samt kaffeskedar 8st. Knivarna med rostfria blad. Slitage, repor. (Matknivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 2657g., knivarnas vikt 791g.)
16 000 SEK | 2023-08-18 18:29 |
15 500 SEK | 2023-08-19 08:52 |
14 000 SEK | 2023-08-18 13:41 |
14 000 SEK | 2023-08-18 16:39 |
12 000 SEK | 2023-08-17 21:20 |
3 800 SEK | 2023-08-18 13:41 |
300 SEK | 2023-08-18 13:32 |
100 SEK | Startpris |