Glas. Slitage, fläckar, fäste med naggar. (Höjd 44)
7 400 SEK | 2023-08-20 12:00 |
7 200 SEK | 2023-08-20 10:28 |
6 600 SEK | 2023-08-20 11:35 |
6 200 SEK | 2023-08-20 10:44 |
5 400 SEK | 2023-08-20 08:30 |
4 000 SEK | 2023-08-20 09:23 |
3 600 SEK | 2023-08-19 16:27 |
1 800 SEK | 2023-08-17 20:38 |
1 500 SEK | 2023-08-17 20:25 |
100 SEK | Startpris |