Träskuren och bemålad. Signerad och daterad. (Höjd 21)
800 SEK | 2023-08-20 11:53 |
750 SEK | 2023-08-20 11:46 |
600 SEK | 2023-08-20 09:54 |
550 SEK | 2023-08-18 22:04 |
500 SEK | 2023-08-18 13:30 |
100 SEK | Startpris |