Fanerat i alrot. Välvd lock. Beslag i mässing med graverad dekor. Nyckel finns. Enstaka fanerkompletteringar. Repor, mindre fanerskador. (Höjd 8, 20x16)
8 600 SEK | 2023-08-20 11:45 |
8 600 SEK | 2023-08-20 11:56 |
7 600 SEK | 2023-08-20 11:51 |
3 000 SEK | 2023-08-20 10:43 |
2 400 SEK | 2023-08-20 09:58 |
2 000 SEK | 2023-08-18 09:13 |
1 800 SEK | 2023-08-17 21:19 |
1 000 SEK | 2023-08-17 20:48 |
100 SEK | Startpris |