Träskuren och bemålad. Slitage, lagningar, avslag. (Höjd 17)
2 200 SEK | 2023-08-20 12:01 |
2 100 SEK | 2023-08-20 11:52 |
1 600 SEK | 2023-08-20 11:40 |
1 600 SEK | 2023-08-20 11:46 |
1 200 SEK | 2023-08-20 10:16 |
1 000 SEK | 2023-08-18 13:37 |
850 SEK | 2023-08-19 16:45 |
700 SEK | 2023-08-18 13:36 |
650 SEK | 2023-08-18 09:55 |
200 SEK | 2023-08-17 22:11 |
150 SEK | 2023-08-17 20:29 |
100 SEK | 2023-08-17 19:25 |
100 SEK | Startpris |