Mässing. Stämplade. Ytslitage, repor. (Höjd 4)
1 400 SEK | 2023-08-19 07:05 |
1 300 SEK | 2023-08-19 13:43 |
300 SEK | 2023-08-18 19:57 |
250 SEK | 2023-08-17 21:15 |
250 SEK | 2023-08-18 12:42 |
150 SEK | 2023-08-17 19:20 |
100 SEK | Startpris |