Förnicklad boett. Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 50mm)
1 100 SEK | 2023-08-20 10:54 |
1 000 SEK | 2023-08-19 21:07 |
900 SEK | 2023-08-19 16:19 |
750 SEK | 2023-08-18 12:40 |
700 SEK | 2023-08-17 20:59 |
550 SEK | 2023-08-18 06:36 |
100 SEK | Startpris |