Automat. Förgylld boett och armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Uppvridning trög. Slitage, repor. (Diameter 35mm)
650 SEK | 2023-08-19 09:51 |
600 SEK | 2023-08-19 12:38 |
400 SEK | 2023-08-18 16:52 |
350 SEK | 2023-08-17 21:21 |
350 SEK | 2023-08-17 21:22 |
100 SEK | 2023-08-17 21:04 |
100 SEK | Startpris |