Olja på duk, insjölandskap. Signerad. Ramslitage. (52x81)
6 400 SEK | 2023-08-20 12:05 |
6 200 SEK | 2023-08-20 11:57 |
3 000 SEK | 2023-08-19 14:25 |
2 500 SEK | 2023-08-18 20:52 |
2 000 SEK | 2023-08-18 15:51 |
500 SEK | 2023-08-17 22:10 |
300 SEK | 2023-08-17 20:40 |
100 SEK | Startpris |