Globen i pappersklädd metall. Svarvad fot i björk. Globen med fogskador. Fläckar, bulor, slitage, pappersbortfall, fot med avslag, ostadig. (Höjd ca.84)
1 600 SEK | 2023-08-20 11:59 |
1 600 SEK | 2023-08-20 12:00 |
350 SEK | 2023-08-20 09:24 |
250 SEK | 2023-08-19 11:05 |
200 SEK | 2023-08-18 21:07 |
150 SEK | 2023-08-18 17:22 |
100 SEK | 2023-08-17 19:17 |
100 SEK | Startpris |