Olja på pannå, figurkomposition. Signerad. (60x90)
7 000 SEK | 2023-08-20 11:32 |
6 800 SEK | 2023-08-17 15:19 |
4 600 SEK | 2023-08-18 22:41 |
2 400 SEK | 2023-08-18 20:58 |
2 100 SEK | 2023-08-18 17:11 |
1 900 SEK | 2023-08-18 16:37 |
1 000 SEK | 2023-08-18 08:23 |
100 SEK | Startpris |