Litograferad plåt. Vingar av papp. Färgslitage, bulor, ställvis med skador. (Längd 26)
4 800 SEK | 2023-08-20 11:02 |
4 600 SEK | 2023-08-20 10:56 |
4 200 SEK | 2023-08-20 09:25 |
3 600 SEK | 2023-08-18 16:01 |
3 400 SEK | 2023-08-17 21:22 |
3 200 SEK | 2023-08-18 13:26 |
2 600 SEK | 2023-08-17 20:49 |
100 SEK | Startpris |