Mässing. Stämplade. Mindre repor. (Diameter 30)
1 800 SEK | 2023-08-20 11:06 |
1 700 SEK | 2023-08-20 07:28 |
1 500 SEK | 2023-08-19 11:30 |
1 100 SEK | 2023-08-19 14:24 |
850 SEK | 2023-08-19 10:56 |
800 SEK | 2023-08-18 17:41 |
400 SEK | 2023-08-18 14:32 |
200 SEK | 2023-08-17 20:10 |
200 SEK | 2023-08-18 12:06 |
100 SEK | 2023-08-17 19:16 |
100 SEK | Startpris |