Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. (64x49)
600 SEK | 2023-08-20 08:37 |
550 SEK | 2023-08-19 20:30 |
550 SEK | 2023-08-20 05:37 |
450 SEK | 2023-08-19 15:25 |
400 SEK | 2023-08-18 22:46 |
300 SEK | 2023-08-18 16:17 |
100 SEK | Startpris |