Målning på väv, med dekor av blomster och blad. Stuvbit medföljer. Skador, lagningar, slitage, fläckar. (Höjd 188, bredd 320+165+150+63, samt en del 182x165)
11 000 SEK | 2023-08-20 07:55 |
10 500 SEK | 2023-08-20 11:57 |
2 000 SEK | 2023-08-20 11:39 |
900 SEK | 2023-08-20 11:02 |
650 SEK | 2023-08-19 23:40 |
600 SEK | 2023-08-19 19:51 |
100 SEK | Startpris |