Glaserat. Med applicerad dekor. Stämplad, numrerat. Mindre repor. (25x23)
2 600 SEK | 2023-08-20 11:42 |
2 500 SEK | 2023-08-20 08:35 |
2 500 SEK | 2023-08-20 10:19 |
1 800 SEK | 2023-08-19 23:18 |
1 600 SEK | 2023-08-18 09:49 |
500 SEK | 2023-08-18 07:58 |
350 SEK | 2023-08-17 21:22 |
150 SEK | 2023-08-18 00:08 |
100 SEK | Startpris |