Skulptur i polyuretan, "Minitrans". Monogramsignerad och daterad 03. Med dedikation. Slitage, ytbortfall. (Höjd 30)
5 000 SEK | 2023-08-20 10:45 |
4 800 SEK | 2023-08-20 07:47 |
3 200 SEK | 2023-08-20 08:39 |
2 600 SEK | 2023-08-19 23:25 |
2 000 SEK | 2023-08-18 16:31 |
1 900 SEK | 2023-08-18 15:35 |
1 100 SEK | 2023-08-18 00:25 |
950 SEK | 2023-08-18 07:59 |
100 SEK | Startpris |