Mässing. Modellnummer 121. Genombruten dekor. Stämplad. Ytslitage. (Höjd 19)
6 400 SEK | 2023-08-20 11:59 |
6 200 SEK | 2023-08-20 12:00 |
3 600 SEK | 2023-08-19 14:19 |
3 600 SEK | 2023-08-20 11:37 |
3 000 SEK | 2023-08-19 10:49 |
1 600 SEK | 2023-08-18 16:04 |
1 400 SEK | 2023-08-17 19:51 |
150 SEK | 2023-08-17 19:23 |
100 SEK | Startpris |