Litograferad plåt. Fjäderdrift. Drift fungerar vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, färgbortfall, småskador. (Längd 18)
3 400 SEK | 2023-08-20 09:11 |
3 200 SEK | 2023-08-17 21:22 |
3 200 SEK | 2023-08-19 21:01 |
2 800 SEK | 2023-08-19 16:01 |
2 600 SEK | 2023-08-17 20:50 |
500 SEK | 2023-08-17 19:24 |
100 SEK | Startpris |