Koppar. Med mynning i mässing. Stämplad. Ytslitage. (Diameter 16,5)
5 800 SEK | 2023-08-20 11:58 |
5 600 SEK | 2023-08-20 11:56 |
4 800 SEK | 2023-08-20 10:59 |
4 400 SEK | 2023-08-20 09:56 |
4 200 SEK | 2023-08-18 14:40 |
2 900 SEK | 2023-08-17 20:44 |
900 SEK | 2023-08-18 12:29 |
800 SEK | 2023-08-18 11:43 |
600 SEK | 2023-08-17 23:09 |
400 SEK | 2023-08-17 19:59 |
150 SEK | 2023-08-17 19:22 |
100 SEK | Startpris |