Olja på duk, interiör med naken kvinna. Signerad. Mindre färgbortfall. (104x67)
1 600 SEK | 2023-08-20 11:59 |
1 500 SEK | 2023-08-20 08:37 |
1 300 SEK | 2023-08-20 10:18 |
1 100 SEK | 2023-08-19 23:06 |
1 000 SEK | 2023-08-19 15:38 |
900 SEK | 2023-08-19 10:48 |
850 SEK | 2023-08-18 23:56 |
700 SEK | 2023-08-18 20:49 |
650 SEK | 2023-08-18 17:21 |
100 SEK | Startpris |