Oval form. Stiliserade hänklar med blomdekor. Ytslitage, mindre repor. (Höjd 12, längd 35, vikt 1160g.)
6 400 SEK | 2023-08-20 11:57 |
6 200 SEK | 2023-08-20 08:01 |
6 000 SEK | 2023-08-18 18:29 |
5 600 SEK | 2023-08-18 13:38 |
5 200 SEK | 2023-08-18 15:56 |
3 200 SEK | 2023-08-18 09:46 |
2 000 SEK | 2023-08-17 22:54 |
100 SEK | 2023-08-17 21:11 |
100 SEK | Startpris |