Olja på duk, vattendrag med figurer. Signerad och daterad 1880. (45x35)
450 SEK | 2023-08-20 11:28 |
400 SEK | 2023-08-20 08:43 |
300 SEK | 2023-08-19 22:38 |
150 SEK | 2023-08-19 21:45 |
100 SEK | 2023-08-18 18:24 |
100 SEK | Startpris |