Modell "Gammal fransk". Stämplat monogram, gravyr. Repor. (Längd 26,5, vikt 88g.)
450 SEK | 2023-08-20 11:51 |
400 SEK | 2023-08-18 18:56 |
350 SEK | 2023-08-18 15:55 |
250 SEK | 2023-08-18 10:40 |
100 SEK | Startpris |