Litograferad plåt. Slitage, bulor, repor, mindre bulor. (31,5x17,5)
1 800 SEK | 2023-08-20 10:37 |
1 700 SEK | 2023-08-20 11:06 |
1 100 SEK | 2023-08-19 21:38 |
950 SEK | 2023-08-18 16:05 |
850 SEK | 2023-08-18 15:45 |
600 SEK | 2023-08-18 14:12 |
500 SEK | 2023-08-17 20:19 |
500 SEK | 2023-08-18 09:45 |
300 SEK | 2023-08-17 21:32 |
200 SEK | 2023-08-17 19:11 |
100 SEK | Startpris |