Delvis glaserat stengods. Stämplad, signerad. Hörn med retuscherad nagg. (38x40)
850 SEK | 2023-08-20 11:41 |
800 SEK | 2023-08-20 11:50 |
700 SEK | 2023-08-20 11:00 |
550 SEK | 2023-08-19 15:43 |
300 SEK | 2023-08-17 20:48 |
150 SEK | 2023-08-18 22:48 |
100 SEK | Startpris |