Emaljerad plåt. Emaljskador, rost, repor. (102x60)
4 600 SEK | 2023-08-20 11:59 |
4 400 SEK | 2023-08-19 12:45 |
3 800 SEK | 2023-08-18 13:35 |
2 200 SEK | 2023-08-18 22:42 |
1 300 SEK | 2023-08-18 10:11 |
1 100 SEK | 2023-08-17 20:40 |
700 SEK | 2023-08-17 23:28 |
600 SEK | 2023-08-17 21:32 |
500 SEK | 2023-08-17 20:19 |
200 SEK | 2023-08-17 20:35 |
100 SEK | Startpris |