Med rik reliefdekor. Ytslitage, repor. (23x17, vikt 159g.)
1 100 SEK | 2023-08-20 11:51 |
1 000 SEK | 2023-08-20 11:39 |
800 SEK | 2023-08-18 18:56 |
800 SEK | 2023-08-20 08:29 |
700 SEK | 2023-08-18 15:54 |
550 SEK | 2023-08-18 16:02 |
100 SEK | Startpris |