Klarglas. Påklippta hänklar. Balusterformad fot. Lock med slipad dekor. Locket med naggar. Smärre repor. (Höjd 22)
3 200 SEK | 2023-08-20 11:59 |
3 000 SEK | 2023-08-20 12:02 |
2 600 SEK | 2023-08-20 11:58 |
1 500 SEK | 2023-08-20 11:17 |
1 100 SEK | 2023-08-20 11:16 |
800 SEK | 2023-08-20 00:40 |
800 SEK | 2023-08-20 08:23 |
300 SEK | 2023-08-18 19:13 |
250 SEK | 2023-08-18 13:38 |
200 SEK | 2023-08-17 22:24 |
150 SEK | 2023-08-18 12:30 |
100 SEK | Startpris |