Dockporslin, 1900-talets första hälft. Äldre dockor och dockmöbler. Dockkläder, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 56)
850 SEK | 2023-08-20 15:20 |
800 SEK | 2023-08-20 11:07 |
500 SEK | 2023-08-20 08:35 |
200 SEK | 2023-08-18 17:07 |
100 SEK | Startpris |