Olja på duk, figurer med fruktkorg. Rispor, dukhål, färgsläpp. Ram med dekorskador. (40x32)
600 SEK | 2023-08-20 11:39 |
550 SEK | 2023-08-20 10:21 |
300 SEK | 2023-08-19 22:37 |
150 SEK | 2023-08-19 21:45 |
100 SEK | 2023-08-18 18:24 |
100 SEK | Startpris |