Bordsgafflar 14st, bordsskedar 14st, bordsknivar 14st, smörgåsgafflar 13st, smörgåsknivar 12st, kaffeskedar 18st samt såssked. Knivarnas med rostfria blad. Slitage, repor. (Knivarnas längd 21, vikt exklusive knivar 2108g., knivarnas vikt 1353g.)
13 500 SEK | 2023-08-18 18:33 |
13 000 SEK | 2023-08-19 08:54 |
12 000 SEK | 2023-08-18 16:42 |
11 500 SEK | 2023-08-18 15:17 |
10 000 SEK | 2023-08-17 21:21 |
4 800 SEK | 2023-08-18 14:18 |
4 000 SEK | 2023-08-18 13:42 |
850 SEK | 2023-08-18 13:14 |
150 SEK | 2023-08-18 11:52 |
100 SEK | Startpris |