24. Bestickuppsättning 86 delar, silver/sterlingsilver, "Svensk Rund", C.G.Hallberg

Bordsgafflar 14st, bordsskedar 14st, bordsknivar 14st, smörgåsgafflar 13st, smörgåsknivar 12st, kaffeskedar 18st samt såssked. Knivarnas med rostfria blad. Slitage, repor. (Knivarnas längd 21, vikt exklusive knivar 2108g., knivarnas vikt 1353g.)

Varunr 409011

20 Augusti 2023 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 13 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

13 500 SEK2023-08-18 18:33
13 000 SEK2023-08-19 08:54
12 000 SEK2023-08-18 16:42
11 500 SEK2023-08-18 15:17
10 000 SEK2023-08-17 21:21
4 800 SEK2023-08-18 14:18
4 000 SEK2023-08-18 13:42
850 SEK2023-08-18 13:14
150 SEK2023-08-18 11:52
100 SEK Startpris

2023-08-20 Månadsauktion, Söndag den 20 augusti Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms