Slitage, skador. (Längsta längd 145)
950 SEK | 2023-08-17 20:05 |
900 SEK | 2023-08-20 11:43 |
700 SEK | 2023-08-18 14:24 |
300 SEK | 2023-08-18 10:28 |
100 SEK | Startpris |