Fanerat med intarsia. Välvt lock. Invändigt med fack. Nyckel saknas. Fanerskador, sprickor, slitage. (Höjd 16, bredd 29, djup 18,5)
2 200 SEK | 2023-08-20 11:49 |
2 100 SEK | 2023-08-20 11:41 |
2 000 SEK | 2023-08-20 11:44 |
1 000 SEK | 2023-08-20 11:33 |
750 SEK | 2023-08-19 16:05 |
250 SEK | 2023-08-18 08:45 |
100 SEK | 2023-08-17 20:52 |
100 SEK | Startpris |