Dockor, tidigt 1900-tal. Lekhästar. Tennsoldater, m.m. Slitage, skador.
2 500 SEK | 2023-08-20 11:53 |
2 400 SEK | 2023-08-20 11:50 |
2 200 SEK | 2023-08-20 11:06 |
1 500 SEK | 2023-08-18 17:46 |
100 SEK | Startpris |